Приємна новина! Сумська обласна бібліотека для дітей отримала від Національної бібліотеки для дітей довгоочікувану збірку «Творчі канікули – 2023». Видання містить кращі роботи учасників Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2023», серед яких і твори дітей Сумщини – Поліни ГРОМАК, м. Глухів, (номінації «Моя Україна. З Вірою у Перемогу» та «І в кожному із нас уже живе філософ»); Анастасії МИХАЙЛЮКОВОЇ, м. Глухів, (номінація «І в кожному із нас уже живе філософ»); Юлії КОНЕГИ, селище Кириківка Охтирського району, (номінація «Безмежний світ моєї уяви»); Артемія ГРИЦАЯ, м. Ромни, (номінація «Природа – джерело натхнення та краси»).
Вітаємо наших талановитих і творчо обдарованих учасників! Успіхів вам і натхнення!
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/035-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/036-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/037-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/038-2.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/039-3.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/040-2.jpg)