Ми – Українці! Й Україна в нас одна!
До Дня Соборності України фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей запросили користувачів-учнів 1-А класу ЗОШ №12 до дитячої майстерні «Веселі рученята». Під час проведення майстер-класу бібліотекар разом із читайликами створили сувенірний магніт із символом єднання нашої суверенної держави та квіткою маку, пригадавши і про полеглих захисників України!
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/072-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/073-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/074-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/075-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/076-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/078-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/079-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/080-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/081-1.jpg)