23 січня 2024 року до 70-річчя від дня народження Ервіна Мозера, відомого австрійського письменника та художника-ілюстратора, лауреата численних премій у сфері дитячої літератури, у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей був проведений літературний калейдоскоп «Добрі історії Ервіна Мозера». Його книги допомагають дітям знаходити у житті дивовижне, бачити прекрасне і пізнавати нове.
Під час заходу читайлики познайомилися з життям і творчістю відомого письменника, дізналися про те, що найдорожчий скарб – це друг, а потім з великим задоволенням разом із бібліотекарем розігрували міні-історії двох відомих мишенят пригод Ервіна Мозера Мануеля і Діді.
Всі бажаючи мали змогу взяти книги Ервіна Мозера додому та познайомитися ближче з його добрими, дружніми, спритними героями відомих книжок.
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/093-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/094-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/095-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/096-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/097-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/098-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/099-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/100-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/101-1.jpg)