29 січня українці вшановують пам’ять Героїв Крут – студентів, які відчайдушно стримували більшовицький наступ. Більше ста років відділяють нас від подій цього дня. Та вони живуть у душі українського народу, ятрять його серце, надихають наших сучасних воїнів на славні подвиги.
У відділі обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної бібліотеки для дітей з читачами бібліотеки було проведено годину історичної пам’яті «Нев’янучий вінок Героїв Крут», під час якої згадали тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Доповненням до заходу стала книжкова виставка «Любіть Україну, як вірні сини…»
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/124-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/125-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/126-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/127-1.jpg)
![](https://new.sodb.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/128-1.jpg)