ЕСТАФЕТА МИРУ

ЕСТАФЕТА МИРУ

 Новий рік розпочався для користувачів Сумської обласної бібліотеки для дітей приємним сюрпризом.
    02 січня 2024 року в бібліотеці презентовано унікальний виставковий проєкт «ЕСТАФЕТА МИРУ», який було розпочато у 2022 році на Львівщині в рамках ХХ Міжнародного Форуму «Золотий мольберт» за ініціативи історика мистецтва, головного редактора Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас» Oльги Mихайлюк-Соронович в активній співпраці з головою журі Форуму, викладачем Харківського Ліцею мистецтв Сергієм Гричанком за підтримки Львівської обласної військової адміністрації під егідою Благодійного фонду «Львівська дитяча галерея».
    Мир є і буде завжди актуальним, поки існуватиме людство. Саме тому «Естафета миру» така надважлива й крокує по світу заради щасливого життя.
    У 2022 році експозиції виставок дитячого мистецтва відбулися у галереях і музеях 16 країн світу, у 2023 році – в США, Ірландії, Ізраїлі, Італії та Малайзії.
    За ініціативи Харківської обласної бібліотеки для дітей «Естафета миру» мандрує тепер бібліотеками України. Завітала вона й на Сумщину. Творчі роботи дітей підкоряють серця дорослих і примушують їх до роздумів про добро та зло, згуртовують навколо себе вірних друзів України, які підтримали європейський вибір країни в її боротьбі за незалежність.
    Першими поціновувачами мистецьких творів дітей були учні перших класів ЗОШ №23, юні користувачі бібліотеки, батьки, вчителі. Артмова малюнків проста й зрозуміла кожному, від малого до великого – бажання України жити в мирі.
    Виставка триватиме до кінця січня. Запрошуємо до перегляду!