Сьогодні бібліомайданчик «Читай! Пізнавай! Мрій!» запросив маленьких чомусиків погратися в професії. Загадковий кросворд, літературна вікторина, торбинка з загубленими речами «Знайди власника», цікаві пазли – все було присвячено її величності ПРАЦІ. З самого раннього дитинства корисно привчати себе до праці: допомагати батькам в будинку, на подвір’ї, прибирати в своїй кімнаті тощо. Адже всі повинні знати та пам’ятати – щоб досягти великого, треба почати з малого!
Було весело, цікаво, круто!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/031.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/032.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/033.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/034.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/035.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/036.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/038.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/040.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/037.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202309/039.jpg)