Літо продовжує тішити дітлахів і теплим сонечком, і веселим дощиком. А цікава книга завжди допоможе зробити літній відпочинок ще й корисним, саме сьогодні в цьому впевнилися вихованці дитячого центру розвитку «АБВГДейка». Під час літніх читань разом з бібліотекарем відділу обслуговування користувачів молодшого віку, діти дізналися багато цікавого з книжок про літо, тварин, рослини, а ще з задоволенням слухали цікаві та повчальні українські казки. Кожен мав змогу роздивитися своїх улюблених героїв, гортаючи сторінки книжок.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/001.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/002.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/003.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/004.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/005.jpg)