Щиро вдячні Сергію ГРОБОВОМУ та нашим гостям з країни сонця, що сходить – Японії, SEI ADACHI та YUYA за небайдужість, щирість, підтримку, подаровані нові книги українською мовою та солодощі для дітлахів, маленьких користувачів нашої бібліотеки!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/035.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/036.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/037.jpg)
Щиро вдячні Сергію ГРОБОВОМУ та нашим гостям з країни сонця, що сходить – Японії, SEI ADACHI та YUYA за небайдужість, щирість, підтримку, подаровані нові книги українською мовою та солодощі для дітлахів, маленьких користувачів нашої бібліотеки!