Напередодні знакового свята для кожного українця, Дня Незалежності України, фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей завітали до вихованців ЗДО № 32 «Ластівонька» та провели для них майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Лелека – це символ України, як оберіг великої родини». Цей птах – символ любові до батька-матері, котрі благословили нас на світ, сімейного благополуччя, рідної землі та Батьківщини. Про це маленькі чомусики дізналися з розповіді бібліотекаря, тому з задоволенням взяли активну участь у створенні ляльки-мотанки.
Сподіваємося, що символічні лелеки, зроблені дитячими рученятами, принесуть мир для України та будуть оберегом затишку, добробуту, злагоди!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/027.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/028.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/029.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/030.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/031.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/032.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/033.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/034.jpg)