17 серпня БІБЛІОМАЙДАНЧИК «ЧИТАЙ! ПІЗНАВАЙ! МРІЙ!» Сумської обласної бібліотеки для дітей запросив маленьких чомусиків на інформаційний калейдоскоп «Правила дорожні – не слова порожні», де відбувалися дуже цікаві події. Світлофор, «зебра», дорожні знаки – все нагадувало справжню дорогу. Дітлахи разом з бібліотекарями потрапляли в різні ситуації й разом знаходили вірні рішення. Згадали про дорожні знаки, про правила поведінки на дорогах, адже всі стали учасниками дорожнього руху. А ще кожен мав можливість знайти цікаву книгу, скласти пазли, дати відповіді на питання літературного бліц-турніру «Важкий шлях» та вікторини «Правила дорожнього руху».
Було весело, цікаво, круто!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/006.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/007.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/008.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/009.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/010.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/011.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/012.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202308/013.jpg)