ЗДОРОВ’Я – СКАРБ

ЗДОРОВ’Я – СКАРБ

Найцінніше, що є в людини – це її життя. А щасливим життя буває тільки в здорової людини. Тому здоров’я – це безцінний дарунок, який треба берегти з самого дитинства.

Сьогодні, у Всесвітній день здоров’я, найменші користувачі Сумської обласної бібліотеки для дітей, вихованці НВК «Просперітас», відправились у літературно-ігрову подорож «Щоб здоров’я мати, про нього треба дбати». Багато цікавого чекало на маленьких чомусиків. Вони почули і про мікроби та віруси, і чому треба робити зарядку, і як правильно харчуватися, і чи корисно їсти багато смаколиків, і чому не треба боятися лікаря. А ще пограли в «Так чи ні», послухали казочки про мікроби та хлопчика, який не любив вмиватися. Ну і, звичайно ж, познайомилися з розумними, яскравими книжечками про веселі уроки здоров’я.

Фахівці відділу обслуговування учнів 5-9 класів запропонували своїм користувачам пізнавально-розважальну вікторину «Спорт-знайка» біля книжкової виставки «Дужими зростаємо, про здоров’я дбаємо», на якій представлена література про здоров’я та здоровий спосіб життя. Діти із задоволенням відповідали на питання та дізнавались цікаві факти про відомих українських спортсменів, види спорту та правильне харчування.

Хай життя дарує вам справжню радість і здоров’я!