Наші захисники, ризикуючи життям, боронять нас від ворога і потребують підтримки. Днями в Сумській обласній бібліотеці для дітей відбулася передача для воїнів ЗСУ, бійців військової частини А0221, що стримують ворога на Бахмутському напрямку, сплетеної маскувальної сітки, окопних свічок і малюнків дітей. Маскувальні сітки – це збереження життів військових.
Крім бібліотечних працівників долучилися до такої необхідної справи і наші користувачі. Щиро вдячні юним патріотам України за допомогу у плетінні сітки.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/053.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/054.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/058.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/055.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/056.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/057.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/052.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202301/059.jpg)