Дитяча книга вкрай необхідна кожний дитині. Адже саме вона вчить робити добро, поринути у цікаві пригоди та знайти гарних друзів. А чи бувають дитячі книги розумними, пізнавальними, великими та маленькими, а ще із сюрпризом і тривимірними малюнками? Літературний вернісаж «Книжкові перлинки для кожної дитинки» познайомив читайликів відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей та вихованців НВК «Просперітас» з яскравими, захоплюючими та незвичайними виданнями. Кожен знайшов для себе щось цікавеньке, тому час пролетів швидко і весело.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202211/059.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202211/060.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202211/061.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202211/062.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202211/063.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202211/064.jpg)