Ми з дитинства мріємо кимось бути, мати цікаву і корисну професію. Але професій так багато і всі вони такі різні. Як же в них розібратися, особливо коли ти ще маленький? А для цього в Сумській обласній бібліотеці для дітей є багато розумних, яскравих, кольорових книг. І сьогодні вони допомогли маленьким користувачам, вихованцям НВК «Просперітас», більше дізнатися про відомі і невідомі професії. Малята почули, чим займається пасічник і хто такий палеонтолог. Всі з задоволенням розглядали малюнки та відповідали на запитання вікторини «Вгадай професію». А ще кожен мав змогу поділитися своїми мріями про те, ким він хоче стати, коли виросте. Час пролетів швидко і весело.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/072.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/073.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/074.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/075.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/076.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/077.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/078.jpg)