Важливі справи недільного дня: завітати до улюбленої Сумської обласної бібліотеки для дітей; долучитися до благодійної акції «Подаруй бібліотеці українську книгу»; взяти участь у творчій студії «Птах мрії» з вірою, що всі мрії обов’язково збудуться; написати теплі слова подяки захисникам і захисницям України та зробити фото на згадку.
Головне пам’ятати – для справжнього читача ніякий дощ не заваді.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/063.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/064.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/065.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/066.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/067.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/068.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/069.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/070.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/071.jpg)