До Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України фахівцями відділу обслуговування учнів 5-9 класів на платформі Google meet з учнями 5-х класів ЗОШ №4 була проведена онлайн-вікторина «Відвага – це наш заповіт». Учасників заходу ознайомили з літературою про воїнів, які в різні часи обороняли та боронять нашу незалежність і територіальну цілісність. Відрадним було те, що відповідаючи на питання вікторини, діти вразили неабиякими знаннями з історії України періоду козацтва.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/037.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/038.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/039.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/040.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202210/041.jpg)