26 червня 2022 року відзначав би свій 105-річний день народження наш давній і добрий друг, учасник Другої світової війни, військовий льотчик, краєзнавець, журналіст, поет і письменник – Володимир Олександрович П’янков. Вшановуючи його пам’ять, у Сумській обласній бібліотеці для дітей організована книжкова виставка-персоналія «Людина великої душі», на якій представлені книги Володимира Олександровича і світлини зустрічей з юними користувачами в нашій бібліотеці.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/051.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/052.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/053.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/054.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/055.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/056.jpg)