Не секрет, що пожежі найчастіше відбуваються від безтурботного ставлення до вогню самих людей. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти. Інформаційний компас «Коли вогонь бідою може стати», який був проведений у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної бібліотеки для дітей, познайомив дітей із правилами пожежної безпеки. Також діти разом із бібліотекарем розглянули декілька ситуацій, які виникають при необачному поводженні з вогнем, та з’ясували, що потрібно робити, якщо трапилась пожежа.
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/017.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/018.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/019.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/020.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202206/021.jpg)