26 травня 2022 року фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей запросили відвідувачів Відділення денного перебування «Спільнота» до мистецько-пізнавальної подорожі «Від Акрополю до Лувру».
Ми отримали можливість дізнатися різні історичні цікавинки, переглянути відомі твори живопису та скульптури, «відвідати» різні часи та країни. А ще надихнулися на створення власного «шедевру» – вистави театру ляльок за українською народною казкою «Колобок».
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/075.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/076.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/077.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/078.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/079.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202205/080.jpg)