Сумська земля народила багатьох письменників і поетів, які збагатили й уславили нашу українську літературу.
У рамках Тижня краєзнавства, який проводиться в бібліотеці з 22 по 25 червня 2021 року, організовано відкритий перегляд літератури «Письменники-земляки – ювіляри червня».
Любі наші користувачі! Завітавши до бібліотеки, ви зможете переглянути літературу, представлену на відкритому перегляді, та познайомитися з життєвим і творчим шляхом наших шанованих ювілярів – поета, краєзнавця, журналіста Анатолія Луговського, поета, сатирика-гумориста, літературознавця, критика, перекладача Віктора Скакуна та письменника, поета Івана Житника.
Читайте, щоб знати!
![](https://sodb.sumy.ua/img/202106/034.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202106/035.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202106/036.jpg)
![](https://sodb.sumy.ua/img/202106/037.jpg)