Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Творчі діти - України квіти


2015


03.12.2015

     Ти – особливий! Твоя творчість потрібна людям
До зимових свят залишилось не так вже і багато часу, настає пора приємних клопотів і хвилювань. Кожен планує потішити близьких і рідних приємними сюрпризами. Не стала виключенням і Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського.

докладніше...


28.10.2015

      Дивосвіт творчої магії
      Під такою назвою 27 жовтня 2015 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відкрилася виставка творчих робіт переможців І етапу обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами, що діють у клубних закладах комунальної форми власності, – любительського об’єднання «Казковий світ» Садівського будинку культури (керівники Крячко О. та Деркач В.).

докладніше...


22.09.2015

      Портрет улюбленої квітки
      22 вересня п.р. у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського в рамках циклу заходів «Творчі діти – України квіти» відкрилась для перегляду виставка творчих робіт учнів Сумської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка «Портрет улюбленої квітки».

докладніше...


14.04.2015

      Диво – в кожному з нас!
      Цієї неділі ми святкували Світле Христове Воскресіння. Великдень найсвітліше й найурочистіше свято, яке впродовж двох тисячоліть приходить щовесни і дарує людству духовне просвітління, прагнення змін та оновлення, бажання дарувати радість іншим.
      До Світлого Христового Воскресіння в Сумській обласні дитячій бібліотеці організована персональна виставка батика Смольникової Юлії «Диво – в кожному з нас!».

докладніше...


01.04.2015

      Палітра натхнення
      Коли дивишся, як малює дитина, серце огортає хвиля теплих почуттів. Здається, не шматочок навколишнього світу переходить у витвір маленького художника, а навпаки – яскраві барви дитячого малюнка виплескуються у великий світ, прикрашають і зігрівають його, роблять добрішим.

докладніше...

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції


Анализ веб сайтов