Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Творчі діти - України квіти


21.02.2018

«Ідеальний пазл»

21 лютого 2018 року галерея відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей відкрила для перегляду виставку творчих робіт учнів Сумської дитячої художньої школи імені М. Лисенка «Ідеальний пазл».

докладніше...


15.02.2018

Валентинка власноруч!

Створимо симпатичну валентинку разом!
Щорічно 14 лютого ми відзначаємо чудове свято – День святого Валентина. Це день любові, радості, романтики. Вже досить давно в цей день знаки уваги заведено дарувати предмету не тільки романтичної, але й дружньої, родинної любові, всім найдорожчим серцю людям.

докладніше...


08.02.2018

Музичний вернісаж

Хоча календар і підказує, що свята закінчились, ніщо не заважає нам творити їх власноруч.
Кожне свято передбачає радісні відкриття і відчуття дива. Щоб усе це стало можливим мистецька вітальня відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей 06 лютого 2018 року запросила на гостини вихованців Сумської дитячої музичної школи № 4 з концертною програмою «Музичний вернісаж».

докладніше...


29.11.2017

Шедеври маленьких умільців

«Модний» дует декорованих лляною ниткою пляшок, батик, квілінг, вироби з пап’є-маше, керамічні пано та інші роботи дітей з особливими потребами можна подивитися в Сумській обласній бібліотеці для дітей.

докладніше...


29.11.2017

Диво – в кожному із нас

Творчість не знає фізичних чи розумових меж. Творчість є можливістю розповісти про себе тим, хто поряд і навколишньому світу.
У Сумські обласній бібліотеці для дітей відкрита для перегляду виставка творчих робіт вихованців Відділення денного перебування інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» ТЦ «Берегиня» під назвою «Диво – в кожному з нас!».

докладніше...


22.11.2017

Рідна країна – безпечна країна

З 12 жовтня по 20 листопада 2017 року серед бібліотек області, які надають інформаційні послуги користувачам-дітям, було проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!».

докладніше...


17.10.2017

Жовтневі подарунки

Осінь подібна карнавалу – яскрава, барвиста, темпераментна, святкова як іменинниця, з подарунками для всіх і кожного.
Сумська обласна бібліотека для дітей запрошує всіх бажаючих отримати свій подарунок, відвідавши жовтневі вернісажі – виставки творчих робіт «Мультфільм руками дитини» та «Мова українського різьбярства».

докладніше...


10.08.2017

«Суми + Літо + Я»

Літні канікули – ясні дні, веселі та цікаві заходи, вихор незабутніх вражень! Так чудово та приємно відпочивати, займаючись улюбленою справою, наприклад, читанням, бісероплетінням, ліпленням, орігамі чи малюванням. У Сумській обласній бібліотеці для дітей продовжує діяти виставка дитячого малюнка «Суми + Літо + Я».

докладніше...


28.03.2017

Березневі вернісажі

Всеукраїнський тиждень дитячого читання вкотре кличе юних читайликів на цікаві зустрічі з книгою та творчістю до Сумської обласної бібліотеки для дітей, яка презентує для них свої березневі вернісажі

докладніше...


02.12.2016

Талановиті пальчики

Ні для кого не новина, що в грудні настає пора святкових клопотів і сподівань, відбуваються неймовірні та приголомшливі дива. Весь наступний рік ми будемо згадувати ті чарівні моменти, коли отримали такі довгоочікувані подарунки та приємні сюрпризи.

докладніше...


14.11.2016

Ласкаво прошу до мого світу

09 листопада 2016 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки відбулася творча зустріч користувачів бібліотеки, учнів 4-го класу Сумського НВК № 37, з ученицею Сумської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка, юною та чарівною художницею Юлією Головіною, яка презентувала свою персональну виставку «Ласкаво прошу до мого світу».

докладніше...


06.09.2016

Мова українського різьбярства

Українське народне мистецтво втілює в собі талант народу, його мудрість і розуміння краси, зберігає і доносить до нашого часу прадавні форми, символи, мотиви, які мають вічні цінності. Серед багатого та різноманітного за жанрами мистецтва українського народу своєрідністю та оригінальністю відзначається художня обробка дерева.

докладніше...
18.08.2016

Симфонія душі

17 серпня 2016 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей у рамках циклу заходів «Творчі діти – України квіти», присвячених 25-й річниці незалежності України, відкрилась для перегляду виставка творчих робіт «Симфонія душі», автором якої є дебютантка галереї відділу естетичного виховання – Головач Марія.

докладніше...


18.02.2016

Лютневі вернісажі
Відділ естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського презентує лютневі вернісажі учнів Сумської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка «Всі кольори веселки» (викладач Суркова Т.М.) та вихованців НВК № 42, членів гуртка «Чарівний пензлик» (керівник Пушкар С.І.) – «Ось яка вона – зима!».

докладніше...


03.12.2015

     Ти – особливий! Твоя творчість потрібна людям
До зимових свят залишилось не так вже і багато часу, настає пора приємних клопотів і хвилювань. Кожен планує потішити близьких і рідних приємними сюрпризами. Не стала виключенням і Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського.

докладніше...


28.10.2015

      Дивосвіт творчої магії
      Під такою назвою 27 жовтня 2015 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відкрилася виставка творчих робіт переможців І етапу обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань та клубів за інтересами, що діють у клубних закладах комунальної форми власності, – любительського об’єднання «Казковий світ» Садівського будинку культури (керівники Крячко О. та Деркач В.).

докладніше...


22.09.2015

      Портрет улюбленої квітки
      22 вересня п.р. у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського в рамках циклу заходів «Творчі діти – України квіти» відкрилась для перегляду виставка творчих робіт учнів Сумської дитячої художньої школи ім. М.Лисенка «Портрет улюбленої квітки».

докладніше...


14.04.2015

      Диво – в кожному з нас!
      Цієї неділі ми святкували Світле Христове Воскресіння. Великдень найсвітліше й найурочистіше свято, яке впродовж двох тисячоліть приходить щовесни і дарує людству духовне просвітління, прагнення змін та оновлення, бажання дарувати радість іншим.
      До Світлого Христового Воскресіння в Сумській обласні дитячій бібліотеці організована персональна виставка батика Смольникової Юлії «Диво – в кожному з нас!».

докладніше...


01.04.2015

      Палітра натхнення
      Коли дивишся, як малює дитина, серце огортає хвиля теплих почуттів. Здається, не шматочок навколишнього світу переходить у витвір маленького художника, а навпаки – яскраві барви дитячого малюнка виплескуються у великий світ, прикрашають і зігрівають його, роблять добрішим.

докладніше...24.11.2014

      Інтонації живопису
      Коли дивишся на дитячий малюнок, серце огортає хвиля теплих почуттів, а на обличчі мимоволі з’являється посмішка. Здається, не шматочок навколишнього світу переходить у витвір юного митця, а навпаки – яскраві барви дитячого малюнка виплескуються у великий світ, прикрашають і зігрівають його, роблять добрішим та досконалішім.

докладніше...


09.10.2014

      Ми за мир
      9 жовтня 2014 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського в рамках цільової міні-програми «Спілкуємося серцем» відкрилася для перегляду виставка творчих робіт «Ми за мир» дітей, які перебувають на лікуванні у Сумському обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

докладніше...


07.10.2014

     Жовтневі вернісажі
      До Дня художника, що відзначається згідно з Указом Президента України у другу неділю жовтня, відділ естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського презентує жовтневі вернісажі учнів Сумської дитячої художньої школи ім. М. Лисенка «Калейдоскоп розваг» (викладач Абрамова Світлана Володимирівна) та учня гімназії «Просперітас» Галкіна Дмитра «Моя власна галактика».

докладніше...


24.09.2014

     Навчайся разом з нами робити модульне орігамі
      Орігамі не просто приємне проводження часу – це японське мистецтво складання фігурок із паперу. Цьому виду мистецтва вже півтори тисячі років і назву свою воно отримало від японських слів oru (складати) та kami (папір)

докладніше...


30.05.2014

      Творча зустріч "Так бачу себе – творю прекрасне…"
      29 травня 2014 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відбулася презентація персональної виставки творчих робіт «Так бачу себе – творю прекрасне…», що супроводжувалася творчою зустріччю учнів 8-Г класу ЗОШ №18 з її автором, учнем Сумської дитячої художньої школи ім. М. Лисенка Глібом Головіним.

докладніше...


14.05.2014

     «Так бачу себе – творю прекрасне…»
      14 травня 2014 року Сумська обласна дитяча бібліотека імені М. Островського відкрила для перегляду виставку творчих робіт «Так бачу себе – творю прекрасне…», автором якої є дебютант галереї відділу – учень Сумської дитячої художньої школи імені М. Лисенка Гліб Головін, викладач Т.М. Суркова.

докладніше...


14.04.2014

    Творча зустріч "Творити – і бути щасливим!"

докладніше...

07.04.2014

    Творити – і бути щасливим!

докладніше...

11.12.2013

      Переможців визначено

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Благодійні акції
Анализ веб сайтов