Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Творчі діти - України квіти


16.02.2022

МІЙ СВІТ, МОЇ ІНТОНАЦІЇ…

У рамках мистецького проєкту «Творчі діти – України квіти» відділ естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей презентує персональну виставку творчих робіт «Мій світ, мої інтонації…», автором якої є користувач бібліотеки, учениця Сумської дитячої художньої школи ім. Михайла Лисенка – Берестнева Василіса.
За словами автора, представлені роботи – це частинка її життя, захоплення та острівок натхнення. Роботи Василіси мають свій неповторний стиль і дарують нам знайомство із різноманітними інтонаціями її світу. Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих!

  

14.07.2021

«Квітковий настрій»

Юні користувачі бібліотеки, учні Сумської початкової школи № 28, вміють не тільки розглядати книжкові та персональні виставки творчих робіт своїх однолітків, а й заповнювати виставковий простір відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей своїми власними шедеврами (вихователь Сахарова М.О.). Запрошуємо вас до перегляду!  

18.05.2021

В рамках реалізації мистецького проєкту «Творчі діти – України квіти» відділ естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей презентує персональну виставку творчих робіт «Моя палітра», автором якої є користувач бібліотеки, дебютантка галереї відділу – ДАРАГАН Софія.
Щирі та світлі жанрові сценки, пейзажі та натюрморти запрошують до подорожі палітрою юної мисткині, світом її мрій і барв. Роботи Софії мають свій неповторний стиль – дарують глядачу можливість покращити настрій та, навіть, самопочуття.
Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих!

докладніше...


22.03.2021

Дива з пластиліну

З 15 березня 2021 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей свої творчі роботи презентує користувач бібліотеки Колєснік Іван з експозицією «Дива з пластиліну».
Ліпити можна з тіста, воску, глини, гіпсу і навіть з паперу (пап’є-маше). Та для Івана, коли йдеться про ліплення, найзручнішими матеріалом є пластилін.

докладніше...


11.11.2019

Ой, візьму я голку в руки та й пошию ляльку…

Користувач відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей Ксенія Боголюбова пропонує всім бажаючим познайомитися з колекцією іграшок, створених власноруч.
Власна творча майстерня Ксенії цієї осені випустила у світ ляльок, які розраджують, забавляють, втішають і, навіть, прикрашають.

докладніше...


08.05.2018

Мак - символ пам'яті

З 2015 року в Україні, як і в усій Європі, відзначають 8 травня – День пам’яті та примирення.
Україна долучилася до загальноєвропейської традиції використання символу червоного маку для вшанування пам’яті жертв війни. Цей символ близький українцям, адже здавна в нашому фольклорі та вишивці мак уособлював рід, родову пам’ять.

докладніше...


23.04.2018

Ми до тебе, казко, в гості завітали

У дитинстві всі мріють зустрітися з чарівниками, добрими феями чи гномами. Кожен хоче мати чарівну паличку, казкову вроду чи богатирську силу.
Таку можливість зануритись у світ казкових героїв отримали учні 2-х та 3-х класів НВК №42 у мистецькій вітальні відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей 20 квітня 2018 року, куди їх запросили з концертною програмою «Ми до тебе, казко, в гості завітали» учні Сумської дитячої музичної школи №1.

докладніше...


02.04.2018

Пригоди улюбленої іграшки

29 березня 2018 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей відкрилася для перегляду виставка творчих робіт «Пригоди улюбленої іграшки».
Улюблена іграшка є у кожної дитини. Вона і настрій добрий подарує, і зігріє, і буде тішити й радувати. Іграшка – незмінний супутник дитини з її перших днів – завжди живе життям свого маленького господаря.

докладніше...


21.03.2018

Кольори рідного міста

Рідне місто Суми – місто славних традицій і неосяжних можливостей майбутнього. Ми народжуємося, зростаємо, знайомимося та вивчаємо його. Здавалося б – знаємо про Суми чимало, та все ж щодня відкриваємо для себе нові та цікаві факти та куточки. Щоб переконатись у цьому, варто лише прогулятись вулицями Воскресенською та Соборною.

докладніше...


21.03.2018

Цікаво та незвично про інструмент музичний

Усім подобається подорожувати. А хіба не цікаво буде подолати не лише простір, а й час? Мистецька вітальня відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей 20 березня 2018 року разом із Її Величністю Королевою Музики запросила учнів 2-х класів ЗОШ № 12 у захопливу та інтригуючу музичну подорож у часі.

докладніше...


13.03.2018

Дивовижне своїми руками

12 березня 2018 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей свою експозицію «Дивовижне своїми руками» запропонував для огляду користувач бібліотеки, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2016», учень Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. М.Савченко Заєць Дмитро.

докладніше...

21.02.2018

«Ідеальний пазл»

21 лютого 2018 року галерея відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей відкрила для перегляду виставку творчих робіт учнів Сумської дитячої художньої школи імені М. Лисенка «Ідеальний пазл».

докладніше...


15.02.2018

Валентинка власноруч!

Створимо симпатичну валентинку разом!
Щорічно 14 лютого ми відзначаємо чудове свято – День святого Валентина. Це день любові, радості, романтики. Вже досить давно в цей день знаки уваги заведено дарувати предмету не тільки романтичної, але й дружньої, родинної любові, всім найдорожчим серцю людям.

докладніше...


08.02.2018

Музичний вернісаж

Хоча календар і підказує, що свята закінчились, ніщо не заважає нам творити їх власноруч.
Кожне свято передбачає радісні відкриття і відчуття дива. Щоб усе це стало можливим мистецька вітальня відділу естетичного виховання Сумської обласної бібліотеки для дітей 06 лютого 2018 року запросила на гостини вихованців Сумської дитячої музичної школи № 4 з концертною програмою «Музичний вернісаж».

докладніше...

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції


Архів
2017
2016
2015
2014
Анализ веб сайтов