Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи


2016


17.11.2016

Мандрівка сайтом
У листопаді п. р. у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей був проведений тренінг для учнів ЗОШ №12 на тему «Знайомство з сайтом бібліотеки», під час якого діти дізналися, що перший сайт у світі, автор якого – Тім Бернерс-Лі, був створений 6 серпня 1991 року, познайомилися з веб-сайтом обласної бібліотеки для дітей, його рубриками: «Новини», «Права дитини», «Творчі діти – України квіти», «Клуби, гуртки та лекторії» та ін.

докладніше...


22.09.2016

Франція – країна краси, мрії і романтики
Франція – країна, яка захоплює своєю красою. Це історичний центр, центр моди, парфумерії і косметики, кулінарії й архітектури...
Париж! Діснейленд! Провінція Шампань! Недарма Францію прозвали зіркою Європи!

докладніше...


22.08.2016

Моя країна – Україна
Напередодні найважливішого свята нашої держави – Дня незалежності у Пункті вільного доступу до Інтернету, який діє у бібліотеці, відбулися Інтернет-мандри «Моя країна – Україна». Діти прослухали легенду про Україну, познайомилися з найважливішими історичними подіями незалежної України, її державними і народними символами, традиціями та побутом українців, природними багатствами, архітектурними пам’ятками тощо.

докладніше...


20.05.2016

Знавці рідного краю
20 травня у рамках проведення заходів до 25-річчя Незалежності України відбулася чергова скайп-зустріч користувачів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського на тему «Знавці рідного краю». Цього разу зустрілись учні 4-Б класу Сумського НВК № 42 з користувачами Кролевецької районної дитячої бібліотеки, учнями 4-В класу ЗОШ №5. Сумчани «мандрували» до рушникового міста Кролевець, кролевчани – до чарівного міста Суми.

докладніше...


19.05.2016

Зоряне сяйво країн Європи
Напередодні Дня Європи, яке відзначається в Україні у кожну третю суботу травня, у Пункті вільного доступу до Інтернет Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відбулася «Заочна подорож Європою», учасниками якої стали учні 7-Б кл. ЗОШ № 4. Під час віртуальної мандрівки діти розширили свої знання про історію виникнення свята, а також заочно відвідали Францію, Італію, Германію, Швецію, Швейцарію, інші країни, та дізналися багато цікавого про країни, а також, що між мешканцями Європи є дуже багато спільного.

докладніше...


15.04.2016

Мандруємо до королівства «ABC»
Знання іноземної мови відкриває перед людиною широкі можливості – чим більше мов вона знає, тим більші у неї можливості: і на ринку праці, і в подорожах, і у спілкуванні з цікавими людьми з інших куточків світу. У сучасному житті знання іноземних мов не лише дає змогу людині почуватися більш успішною, а й з легкістю руйнує межі та робить світ довкола яскравішим. Нині важливим є вивчення англійської мови, оскільки саме вона є міжнародною, мовою великої літератури та технічного прогресу людства.

докладніше...


24.02.2016

Шановні користувачі!
До вашої уваги відеореклама серії книг американського письменника Ріка Ріордана «Персі Джексон», які стали надзвичайно популярними в усьому світі…

докладніше...


15.02.2016

Фантазії на тему кохання
14 лютого 2016 року у День Святого Валентина фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «Сагасітас – Україна», яка започаткувала проект «Допомога дітям, що постраждали від АТО», і волонтерами провели конкурсно-розважальну програму «Фантазії на тему кохання», учасниками якої стали діти-переселенці з Луганської та Донецької областей.

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції br>
КОРИСНА
ІНФОРМАЦІЯ

Правила користування Пунктом публічного доступу до Інтернету

Сайти для дітей та їх батьків

Анализ веб сайтов