Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи


2015


15.10.2015

      Де козак, там і слава
      13 жовтня 2015 року до Дня українського козацтва у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського проведено захід «Де козак, там і слава» з учнями 6-А класу ЗОШ № 4. Це захоплива подорож-гра в історію українського козацтва у вигляді перегонів. Діти поділилися на козацькі курені «Побратими», «Чайка», «Козацька шабля» і «Гетьман». На них чекав ряд завдань, які вони повинні були виконати на комп’ютері та шукати інформацію в Інтернеті.

докладніше...


26.08.2015

      Книга на екрані
      Завжди цікаво перечитувати улюблені книги, але не менш приємно переглядати приголомшливі екранізації творів, від яких просто захоплює дух. Коли читаєш книгу - не тільки дитячу, а взагалі будь-яку - уява буквально з перших сторінок, іноді навіть не ґрунтуючись ні на яких описах, малює образи героїв книги. Фільм, знятий за книгою, іноді підносить сюжет і образи героїв дуже вдало, а інколи розчаровує. Проте деякі екранізації дитячих книг виявляються дуже вдалими і залишають після їх перегляду бажання навіть прочитати книгу.

докладніше...


19.08.2015

      Свято Спаса святкуємо – радість всім даруємо
      Серпень багатий святами. У цей місяць відзначається цілих три Спаса, які присвячені дарам природи: Медовий, Яблучний і Горіховий. З усіх спасів люди виділяють саме Яблучний, тому що він багатий прикметами і має різноманітні традиції святкування. Тому, 19 серпня Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М. Островського приготувала для своїх відвідувачів справжнє «частування» з ароматом яблук і книжок.

докладніше...


13.08.2015

      У деякому царстві, квітковій країні
      Квіти є найпрекраснішим витвором природи. Вони вражають нас найтоншими пахощами, милують найрізноманітнішими кольорами. Квіти, як і музика, створюють піднесений настрій, окрилюють. Віддавна вони були для людини символом її почуттів, думок. Про них складали легенди, оповідання, їх оспівували у піснях і поемах.

докладніше...


22.05.2015

      Знавці рідного краю
      Сумщина – овіяний легендами і славою край, край казкової природи. Наша область – скарбниця історико-культурних пам’яток і її пізнавально-туристський потенціал невичерпний. Безперечно, незабутні враження залишаться після відвідування міст Глухова, Тростянця і звісно ж Путивля - відомого ще з Х століття і оспіваного у давньоруській пам’ятці літератури «Слово о полку Ігоревім».

докладніше...


14.05.2015

      Швеція – країна казки
      Хто не знає веселі історії про Малюка і Карлсона, Пеппі Довгопанчоху. Ці герої змалку знайомлять нас із загадковою країною – Швецією. Учні 7 класу ЗОШ № 4 у рамках циклу заходів «Європа очима українців» віртуально відвідали цю казкову країну.

докладніше...


22.02.2015

      Масляна, Масляна, яка ж ти мала, якби ж тебе сім неділь, а посту – одна!
      Масляна – давнє всенародне слов’янське свято, яке пов’язане з давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. А яка Масляна без млинців і веселих ігор? Тому і відзначали це дійство «Масляна, Масляна, яка ж ти мала, якби ж тебе сім неділь, а посту – одна!» 22 лютого в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського з неабияким розмахом.

докладніше...


16.02.2015

      У комп’ютерному світі
      Звичний мешканець офісних приміщень – комп’ютер – уперше був представлений громадськості 14 лютого 1946 року. Зважаючи на роль комп’ютерів у сучасному житті, день запуску першого комп’ютера – 14 лютого – було вирішено вважати Днем працівника інформаційних технологій. З цієї нагоди для користувачів Пункту вільного доступу до Інтернету була проведена година Інтернету «У комп’ютерному світі»

докладніше...


11.02.2015

      Сердечні історії
      Ось уже 120 років поспіль День Святого Валентина є одним із найулюбленіших на заході. Святкують його і в нашій країні: дорослі і діти, сім’ями і в колі друзів…

докладніше...


21.01.2015

      Подорож до раю
      "Швейцарія – це рай", – так сказала королева Великобританії Єлизавета II під час свого візиту до Берна. Звучить натхненно, і королева має рацію...
      21 січня користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету – учні 7 класу ЗОШ № 4 мали змогу віртуально потрапити до казкової Швейцарії.

докладніше...


16.01.2015

      Подорож до Палацу чарівних казок
      "Якщо Ява й Павлуша (головні герої «Тореадорів з Васюківки») допоможуть вам на якісь хвилини гостріше відчути радість веселого, щедрого на пригоди й витівки дитинства, я буду щасливий, - говорив Всеволод Нестайко. Світ його творів – тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів та дивовижних створінь.

докладніше...


13.01.2015

      Страдницький шлях Никанора Онацького
      13 січня 2015 року користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського мали можливість віртуально помандрувати залами художнього музею та більше дізнатися про громадського діяча, археолога, художника, засновника і першого директора Сумського художнього музею Никонора Харитоновича Онацького.

докладніше...


06.01.2015

      Різдвяні віншування
      7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: «Христос рождається – славіте Його!»

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції

КОРИСНА
ІНФОРМАЦІЯ

Правила користування Пунктом публічного доступу до Інтернету

Сайти для дітей та їх батьків

Анализ веб сайтов