Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

22.05.2017

Святкуємо День Європи разом з бібліотекою!

     Напередодні Дня Європи в Україні у Пункті вільного доступу до Інтернету були проведені віртуальна мандрівка «Фантастичні міста Європи», учасниками якої стали учні 4-В класу ССШ № 2, та слайд-подорож «Європа очима українців. Іспанія» для учнів 9-Б класу ЗОШ № 4.
      Четверокласники дізналися де знаходяться географічний центр Європи, найвище колесо огляду в Україні, що таке «гондоли»; ознайомилися з цікавими фактами про Діснейленд у Парижі, єдиний у світі музей картоплі фрі у Бельгії, музей масок; відкрили таємницю годинника Орлой, тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, інтерактивного музею Historium. Учасники заходу з захопленням переглянули відеоролик про «Парк Авентуру» в Іспанії та венеціанський карнавал, показали себе знавцями у грі-змаганнні «Віртуальні ребуси» та вікторині «Знавці європейських міст».
      Надзвичайно цікавою і пізнавальною була подорож Іспанією – країною фламенко і кориди. Учасники мандрували музеями, парками, вулицями міст, побували біля святинь і незвичайних будівель, які спроектував відомий всьому світу архітектор Антоніо Ґауді. Особливо вразив храм Святого Сімейства – найвідоміший довгобуд в Іспанії, який зводиться вже більше 130 років!
      Під час перегляду відеоролика «Фламенко» школярі познайомилися з типово іспанською музикою, яка є одночасно піснею і танцем. Діти взяли активну участь в інтелектуально-пізнавальній вікторині «Буенос діас, Іспанія» та грі «Таємнича країна», де на стікерах написали відгуки і прикріпили на карту Іспанії.
      Доповненням до заходів стала виставка «Європа очима українців», на якій представлені книги та періодичні видання, що знайомлять юних користувачів з країнами Європи.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов