Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

04.04.2017

Свято віртуального простору

     Сучасна людина з сучасними можливостями не може без Інтернету, оскільки це досить зручно. Інтернет полегшує сучасний темп життя людини, відкриваючи доступ до багатьох «павутинок» мережі, сайтів, поштових скриньок, проте головне – проводити час з користю і не йти на заманливі Інтернет-пропозиції.
      До Міжнародного дня Інтернету в Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей проведено відеобесіду «Internet: історія, дослідження, відкриття», під час якої діти познайомились з історією та передумовами виникнення Інтернету, з задоволенням пограли у гру «Ланцюжок», називаючи по черзі, що можна робити за допомогою Інтернету, відгадували віртуальні ребуси, закріплюючи свої знання комп’ютерних термінів. Але найбільше їм сподобалися веб-перегони, під час яких вони намагалися швидше знайти відповідь на питання за допомогою Інтернету.
      На завершення заходу було проведено огляд періодичних видань, представлених на виставці «Комп'ютер: від азів до асів». Доповненням до розповіді бібліотекаря стала відеопрезентація «Інтернет. Історія мережі».

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов