Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

22.09.2016

Франція – країна краси, мрії і романтики

      Франція – країна, яка захоплює своєю красою. Це історичний центр, центр моди, парфумерії і косметики, кулінарії й архітектури...
      Париж! Діснейленд! Провінція Шампань! Недарма Францію прозвали зіркою Європи!
      Користувачі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім.М.Островського, учні 8-А класу ЗОШ № 4, які завітали 21 вересня 2016 року до закладу, мали можливість віртуально відвідати цю чудову країну у рамках циклу заходів «Європа очима українців».
      Виявилося, що для українців Франція асоціативно пов’язана з містом Париж, містом кохання і мрій.
      А цікаві факти про Францію не залишили дітей байдужими. Наприклад, у країні найбільша кількість замків у світі – майже п’ять тисяч, у лісах ростуть найдорожчі гриби у світі – трюфелі, а Ейфелева вежа фарбується кожні сім років та ін. Про це та інше діти дізналися під час перегляду електронної презентації «Франція» та огляду літератури, представленої на книжковій виставці «Європа очима українців. Франція».
      І, звісно, подорож не обійшлася без розваг. Дві команди «Сітроєн» та «Монблан» взяли участь у конкурсі ерудитів «Що ти знаєш про Францію», грали у веселі французькі ігри «Весела дуель» та «Більбоке».
      Особливу зацікавленість у дітей викликала гра «Пантоніма», під час якої учасники команди «Монблан» мовою рухів і жестів пояснювали учасникам з команди «Сітроєн» слова, пов’язані з відомими винаходами Франції: акваланг, велосипед, парашут, фото, люстра, швидка допомога та ін. Крім задоволення, активні учасники заходу отримали ще й невеличкі подарунки.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов