Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

22.08.2016

Моя країна – Україна

Напередодні найважливішого свята нашої держави – Дня незалежності у Пункті вільного доступу до Інтернету, який діє у бібліотеці, відбулися Інтернет-мандри «Моя країна – Україна». Діти прослухали легенду про Україну, познайомилися з найважливішими історичними подіями незалежної України, її державними і народними символами, традиціями та побутом українців, природними багатствами, архітектурними пам’ятками тощо.
      З цікавістю та захопленням діти брали участь у вікторині «Чи знаєш ти Україну?», грі «Географічна» та Інтернет-грі «Відкрий для себе Україну», які були складовими Інтернет-мандрів. Подорожуючи Україною, юні мандрівники отримували завдання знайти в Інтернеті відомості про архітектурно-історичні пам’ятки, природу, особливості однієї із областей України, а потім повинні були вибрати відповідний малюнок із запропонованих бібліотекарем і наклеїти його на мапу України. Таким чином діти створили мапу України, на якій кожна область відзначена тільки їй притаманною особливістю, та значно розширили свої знання про нашу країну. Всі отримали масу позитивних вражень та емоцій, а найактивніші учасники – призи.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов