Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

26.08.2015

Книга на екрані

      Завжди цікаво перечитувати улюблені книги, але не менш приємно переглядати приголомшливі екранізації творів, від яких просто захоплює дух. Коли читаєш книгу - не тільки дитячу, а взагалі будь-яку - уява буквально з перших сторінок, іноді навіть не ґрунтуючись ні на яких описах, малює образи героїв книги. Фільм, знятий за книгою, іноді підносить сюжет і образи героїв дуже вдало, а інколи розчаровує. Проте деякі екранізації дитячих книг виявляються дуже вдалими і залишають після їх перегляду бажання навіть прочитати книгу.
      З впровадженням в практику роботи Сумської обласної дитячої бібліотеки нових інноваційних методів роботи спектр послуг для юних користувачів значно розширився. Тепер юні шанувальники книги не тільки можуть прочитати книгу, але й познайомитися з героями, авторами у віртуальному світі, побачити екранізації улюблених книг на екрані, обмінятися думками з приводу прочитаного чи побаченого у соціальних мережах.
      26 cерпня 2015 року в дитячому кінозалі бібліотеки користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету мали змогу послухати цікаву розповідь про дитячі книги, які були екранізовані, зокрема: «Малюк Ніколя» Рене Госсини, «Жахливий Генрі» Франчески Саймон, «Матильда» Роальда Даля, «Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка і чарівна шафа» Клайва Льюїса, «Чорнильне серце» Корнелії Функе, «Хоббіт, або Туди і назад» Дж. Р.Р.Толкіна, «Попелюшка» Ш.Перро, «Дивовижний чарівник з країни Оз» Френка Баума, «Полліанна» Елінор Портер, «Аліса в Країні чудес» Льюїса Керролла. Розповідь супроводжувала слайд-презентація «Від книги - до фільму». А потім діти мали змогу переглянути уривок з фільму фентезі «Оз: Великий та Могутній». Великий екран та якісний звук створили атмосферу справжнього кінотеатру і подарували дітям багато незабутніх вражень.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов