Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

14.05.2015

Швеція – країна казки

      Хто не знає веселі історії про Малюка і Карлсона, Пеппі Довгопанчоху. Ці герої змалку знайомлять нас із загадковою країною – Швецією. Учні 7 класу ЗОШ № 4 у рамках циклу заходів «Європа очима українців» віртуально відвідали цю казкову країну.
      Швеція дивує на кожному кроці. Перше місто, яке відвідали діти – це Стокгольм – столиця Швеції. Це не тільки найбільше скандинавське місто, але й найбільш чарівне. Його називають найбезпечнішим містом Старого Світу. Стокгольм пропонує чудові можливості для культурного дозвілля: тут проводиться вдосталь мистецьких фестивалів, архітектура будівель не може не захоплювати (включаючи Міську Ратушу, де проводиться банкет з приводу вручення Нобелівської премії), а одним з варіантів відпочинку може стати візит в Оперу, відому на весь світ; місто багате більш ніж 150 музеями. Юні мандрівники потрапили до музею Юнібакен (Junibacken) – парк шведських літературних героїв, де вони побачили персонажів книжок Астрід Ліндгрен, а потім перенеслися до музею Скансен. Це музей під відкритим небом, що працює для відвідувачів з 1891 року, в якому зібрані будинки з різних районів Швеції, збудованих в різні епохи.
      І, звісно, подорож не обійшлася без розваг. Дві команди «Карлсони» і «Рожеві панди» під музичний супровід відомої шведської групи «ABBA» взяли участь у вікторині, грали в гру «Знайди більше слів», складали пазли та прапори країн.
      Подорож була цікавою, насиченою, неймовірною і, як завжди, «смачною», бо діти скуштували улюблені ласощі шведських дітей – плюшки з корицею.
      Гармонійним доповненням до заходу стала книжкова виставка «Європа очима українців. Швеція».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов