Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

16.02.2015

У комп’ютерному світі

      Звичний мешканець офісних приміщень – комп’ютер – уперше був представлений громадськості 14 лютого 1946 року. Зважаючи на роль комп’ютерів у сучасному житті, день запуску першого комп’ютера – 14 лютого – було вирішено вважати Днем працівника інформаційних технологій. З цієї нагоди для користувачів Пункту вільного доступу до Інтернету була проведена година Інтернету «У комп’ютерному світі»
      Хто такі інтернет-тролі? Як не стати геймером? Для чого вчені розробили першу веб-камеру? Який гаджет з виходом у павутину найдивніший? Який заробіток найпоширеніший у світі? На ці та багато інших запитань стосовно комп’ютерного світу діти змогли дізнатися під час заходу, який супроводжувався слайд-презентацією «Комп'ютер у цифрах і фактах».
      Продовженням години Інтернету стала конкурсно-розважальна програма, під час якої користувачі Пункту добирали слова-антоніми до термінів з інформатики, називали програми та їх функції за зображенням ярликів, відгадували загадки про комп'ютерні пристрої, шукали помилки в інтернет-термінах. Особливо припав до вподоби дітям конкурс «Майстри пантоміми», завданням якого було показати пристрої комп’ютера за допомогою жестів. Змагалися також у знанні найбільшої кількості слів з інформаційних технологій. Під час конкурсно-розважальної-програми панував дух змагання та творчості.
      Знання комп'ютера вчить дитину систематизувати, планувати та аналізувати інформацію, відкриваючи широкий простір для успішного майбутнього. Адже дві третини вакансій для випускників вимагають знання інформаційних технологій. Захід супроводжувала слайд-презентація «Інтернет у цифрах і фактах», яку пропонуємо Вашій увазі.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов