Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

21.01.2015

Подорож до раю

      "Швейцарія – це рай", – так сказала королева Великобританії Єлизавета II під час свого візиту до Берна. Звучить натхненно, і королева має рацію...
      21 січня користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету – учні 7 класу ЗОШ № 4 мали змогу віртуально потрапити до казкової Швейцарії.
      В одній казці розповідається, що коли Господь Бог розподіляв багатства земних надр, йому їх не вистачило для однієї малесенької країни в серці Європи. Щоби виправити цю несправедливість, Господь дав цій країні гори, подібні до небесних замків, величезні льодовики, гуркотливі водоспади, незчисленні озера й привітні благодатні долини. Таким чином, Швейцарія стала досконалим втіленням божественної мудрості. Швейцарія – реально існуючий міф.
      Діти мали змогу побувати в особливому маленькому світі, де зосереджена краса природи і видатні творіння людських рук. Спочатку «поїхали» до Цюріха і Женеви – в обох містах пульсує життя, обидва позначені вишуканою елегантністю і гармонійним поєднанням свідоцтв та символів двох тисячоліть європейської історії та культури. Жива барвиста мозаїка в оточенні озер та річок!
      Далі вирушили до романтичного Берна – наймолодшого міста країни, яке, проте, справляє «якнайсередньовічніше» враження. Потім – Інтерлакен, центральний пункт "золотого перевалу" – улюбленої дороги не одного покоління туристів з кінцевим пунктом у Люцерні, на березі Фірвальдштедського озера, або ж у Монтрі, на березі Женевського озера. І нарешті – до найвищої залізничної станції Європи – Jungfraujoch (3 454 м над рівнем моря).
      А на завершення мандрівки учасники взяли участь в іграх «Відгадай слово» та склади пазл на швидкість «Швейцарські Альпи», вікторині «Що ти знаєш про Швейцарію?» та спробували шоколадне фондю.
      Захід супроводжувався презентацією, виставкою літератури «Європа очима українців. Щвейцарія» і хорошим настроєм.
      Подорож до «країни-раю»була приємною і незабутньою.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов