Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

06.01.2015

Різдвяні віншування

Нова радість стала,
Яка не бувала,
Над вертепом звізда ясна
Увесь світ засіяла…

      7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: «Христос рождається – славіте Його!»
      Напередодні Різдва Христового у Пункті вільного доступу до Інтернету, що діє в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського, була проведена година спілкування «Різдвяні віншування».
      Відвідувачі Пункту, користувачі-діти, мали змогу переглянути слайд-презентацію «Різдвяний час прийшов до нас» та дізнатися про символіку свята (вертеп, дідух. колядка, звіздар, міхоноша), рецепти різдвяних страв, легенду про народження Спасителя.
      Яке ж дитяче свято без цікавих і захоплюючих ігор, конкурсів, а тим більше, якщо це Різдво? Адже так важко уявити зимову веселість без дзвінкого дитячого сміху. Тож продовженням заходу став рухливий конкурс «Станцюй зиму». Діти з захопленням показували зимові явища та ігри за допомогою рухів.
      Різдвяна пора повна чудес. Найкращий час для пророкувань – Святки, два тижні зимових свят з Різдвяного святвечора (6 січня) до Водохреща (19 січня). У переддень Різдва прийнято ворожити. Тож і учасники заходу використали можливість для «Жартівливих ворожінь». Всім по черзі зав'язували очі, розкручували і підводили до мотузки з паперовими фігурками. Яку фігурку обирали, те й чекало у наступному році.
      Весела гра «Різдвяне меню» закріпила знання дітей про страви, які готують на свято та підняла командний дух.
      По закінченню всі учасники заходу отримали солодкі призи.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов