Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

04.11.2014

Франція – країна круасанів, кави і романтики

      «Європа очима українців» – під такою назвою в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського проводяться заходи, метою яких є ознайомлення дітей з країнами Європейського союзу, їх історією, економікою, культурою, побутом, народними звичаями та традиціями.

      5 листопада 2014 року юні користувачі бібліотеки – учні 7 класу ЗОШ № 4 «відвідали» Францію.
      Особливо зацікавила дітей інформація про унікальні архітектурні споруди Франції. Так, наприклад, діти дізналися що з моменту зведення Ейфелевої вежі її фарбували в 4 різних кольори. А щоб пофарбувати вежу від вершини до основи, знадобиться 7000 банок фарби.
      А будівництво Тріумфальної Арки було розпочато за вказівкою Наполеона. Площа, на якій вона знаходиться, після Другої Світової війни названа в честь Шарля де Голя. Всередині арки знаходиться музей, а під аркою – могила Невідомого солдата. З Тріумфальної арки відкривається дивовижний вид на місто. Здається, ніби центр Парижа лежить у вас на долоні!
      Лувр – це величезний художній музей, чия колекція охоплює період більш ніж 9000 років розвитку мистецтва і культури різних народів світу. Входять до нього не через звичайні двері, а через вхід у скляній піраміді. Лувр і його прекрасне продовження – парк Тюїльрі є творінням 14 королів, 2 королев, 2 імператорів и 5 республік протягом більш як 400 років.
      Користувачі не тільки дізналися про найцікавіші факти однієї із найбільших країн Європи, але й взяли активну участь у конкурсі ерудитів, французьких іграх «Весела дуель» і «Більбоке», де проявили знання, спритність і кмітливість.

      Діти прослухали також державний гімн Франції та народну пісню. Подорож супроводжувалася слайд-презентацією.
      На тих, хто хотів поглибити свої знання про елегантну і вишукану Францію, чекала виставка «Європа очима українців. Франція». А на останок юні мандрівники поласували французькими круасанами.
      Ось такою діти побачили Францію. Не вірите? Переконайтеся самі!
      Пропонуємо і вам переглянути слайд-презентацію, а також запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступній подорожі до не дуже відомої нам країни Португалії.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов