Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

18.09.2014

Європа очима українців. Італія

Куточків різних на землі багато
Європа серед них – найкраща над усім,
Бо саме тут нас народила мати!
Європа – наш великий спільний дім!      18 вересня 2014 року у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського у Пункті вільного доступу до Інтернету був проведений захід «Європа очима українців. Італія». Саме з цієї країни був розпочатий цикл заходів про країни Європи очима українців. Завдяки інформаційним технологіям користувачі Пункту мали змогу віртуально подорожувати однією з найдревніших держав світу.
      Наше уявлення про світ формується завдяки книжкам, телебаченню, фільмам, Інтернету, власному досвіду…
      Які ж асоціації та уявлення, пов’язані з Італією, виникли у дітей з’ясувалось безпосередньо під час заходу. Це країна-чобіток, країна, де дуже полюбляють пасту і піцу, футбол і автомобілі, шанують звичаї, традиції, пишаються видатними земляками – вченими, поетами, письменниками, акторами, співаками: Леонардо да Вінчі, Данте Аліг’єрі, Юлієм Цезарем, Софі Лорен, Тото Кутуньо…
      А ще учасники заходу почули цікаві факти про Італію. Наприклад, близько 75% території цієї країни займає гірська місцевість і саме на території Італії розташовані усі три діючі вулкани у Європі – Етна, Стромболі та Везувій.
      Дуже цікавою була і вікторина-гра «Що ти знаєш про Італію?», під час якої дві команди учасників заходу «Мілан» і «Фіат» складали пазли героїв з творів Джанні Родарі «Пригоди Цибуліно» і Карло Коллоді «Піноккіо», відповідали на різноманітні питання з історії, культури, традицій цієї чудової і неповторної країни.
      Команда-переможець отримала приз – фірмову страву італійців – піцу.
      Доповнювали захід огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Європа очима українців. Італія» та слайд-презентація «Італія».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов