Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

Спортивна гордість Сумщини. Сестри Семеренко

      10 червня 2014 року в Пункті вільного доступу до Інтернету було проведено віртуальне спорт-ревю «Спортивна гордість Сумщини. Сестри Семеренко».
      Коли ми говоримо про видатних спортсменів України, то неодмінно згадуємо Олену Хвостенко, Інну Дерюгіну, Сергія Бубку, братів Володимира та Віталія Кличка, знаменитого футболіста Андрія Шевченка та інших людей, які зробили величезний внесок у розвиток вітчизняного спорту. А коли згадуємо про визначних людей Сумщини, то обов'язково в нашій уяві постають Леонід Жаботинський, Володимир Голубничий, Володимир Куц та інші. Зараз же на спортивному олімпі закріпилися дві тендітні дівчини-біатлоністки – Валентина та Вікторія Семеренко, успішні учасниці, чемпіонки та призерки не лише всеукраїнських, але й міжнародних змагань. І взагалі добрі, щирі і доброзичливі дівчата. Усе це свідчить про те, що не перевелися на Сумщині люди, здатні творити легенду, прославляючи наш край і Україну на весь світ. Сьогодні видатні біатлоністки є майстрами своєї справи, які йшли до цього результату 8 років. Ще не відомо, що буде далі, але відомо, з чого все починалося...
      Користувачі бібліотеки почули цікаві факти із життя відомих землячок, починаючи з народження сестер-близнят. Дізналися, як розпізнавали сестер тренер та знайомі, адже Віта і Валя дуже схожі між собою. А також про те, як сестрам уперше на міжнародних змаганнях довелося суперничати за нагороди одна з одною і як вони фінішували, узявшись за руки. Такого ще світовий біатлон не знав! Доповнила захід слайд-презентація «Спортивна гордість Сумщини», яку пропонуємо переглянути і вам.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов