Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

Незвичайні будівлі світу

На ній і гроно, і пелюстка,
І небо райдуги на ній... Мов берегиня вроди, хустка Здавен у нашій стороні…      Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто вирушить у захопливі подорожі до давно омріяних міст або місць. Однак не всюди можна встигнути побувати за одні канікули. А ось віртуальні подорожі можна здійснювати необмежено.
      У Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського 3 червня 2014 року в Пункті вільного доступу до Інтернету була проведена віртуальна екскурсія «Незвичайні будівлі світу», яка ознайомила дітлахів із дивовижними будівлями світу. Користувачі бібліотеки побачили дивовижні, навіть шокуючі будинки. Однак у них живуть звичайні люди, знаходяться виставкові центри й офіси. Проектували ці будівлі талановиті архітектори з безмежною і досить неординарною фантазією, маючи на меті створити таку споруду, яка б виділялася своєю оригінальністю не тільки в масштабах країни, але й усього світу. Тож користувачам бібліотеки – учням 5-х класів ЗОШ № 6 та НВК «Казка» були представлені найдивовижніші будівлі останніх півтора століть: будинок-рояль зі скрипкою, будинок-кошик, будинок-черевик, кривий будинок, перевернутий будинок, будинок-дірка, будинок-НЛО, грандіозна споруда Національної бібліотеки Білорусі, центральна бібліотека в Канзасі, мобільний дім шейха Хамада в ОАЕ та багато інших. Діти брали активну участь у заході, задавали питання.
      Захід супроводжувала слайд-презентація «Незвичайні будівлі світу», яку пропонуємо переглянути і вам. На закінчення дітям було запропоновано самим пошукати цікаву інформацію про дивовижні споруди на сайтах:
      – pustunchik.ua;
      – vsviti.com.ua;
      – pozitiv-news.ru.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов