Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:biblioteka.sumy@mail.ru
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu5
Menu3
Menu8

До 75-річчя утворення Сумської області

Сумська
обласна державна
адміністрація

Сумська обласна рада
СПІЛЬНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30.07.2013
м. Суми
№ 332-ОД/23
Про підготовку та відзначення
75-ї річниці від дня утворення
Сумської області

      Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Верховної Ради України від 21.05.2013 № 297-VII «Про відзначення 75-річчя утворення Сумської області», з метою належної підготовки та відзначення 75-ї річниці утворення Сумської області, популяризації історії та здобутків регіону, досягнень у різних галузях діяльності, гуманітарній та інших сферах:
      1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 75-ї річниці від дня утворення Сумської області та затвердити його склад (додається).
      2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 75-ї річниці від дня утворення Сумської області (додається).
      3. Структурним підрозділам Сумської обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, та про результати інформувати до 01.02.2014 та 15.12.2014 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації.
      4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації узагальнити надану інформацію та подати її до 15.02.2014, 25.12.2014 голові Сумської обласної державної адміністрації та голові Сумської обласної ради.
      5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Яговдика І.О. та заступника голови Сумської обласної ради Ребенка І.М.


А я книжечки читаю, край Сумський свій добре знаю

      Усі заходи, що були проведені протягом п’яти місяців поточного року на засіданнях гуртка «Юні краєзнавці», який працює у відділі обслуговування користувачів молодшого віку, були присвячені 75-й річниці утворення Сумської області.
      Чергове засідання гуртка відбулося 22 травня. Його члени, учні 3-А класу ССШ №2, стали учасниками турніру «А я книжечки читаю, край Сумський свій добре знаю».
      Діти із задоволенням переглянули слайд-презентацію «Суми – місто моєї мрії», представили свої власні твори про рідне місто, а потім стали учасниками турніру на кращого знавця рідного краю, який було проведено у формі подорожі з зупинками: «Сумщина літературна», «Сумщина географічна», «Сумщина туристична», «Сумщина спортивна» та «Сумщина в іменах». Остання зупинка викликала найбільший інтерес, бо учасники заходу назвали не лише почесних громадян міста Суми, а й славні імена відомих земляків.
      Жваво і творчо пройшли також конкурси на кращого знавця прислів’їв про рідний край і віршів поетів-земляків. Найбільш активні учасники турніру знавців «А я книжечки читаю, край Сумський свій добре знаю» отримали солодкі призи.


10.01.2014

Святкує область ювілей

Красо моя ти, Сумщино, Сумщино,
Куди не кинь – веселковий розмай.
В короні України ти – перлина,
Пишайсь людьми своїми, процвітай.

Дмитро Білоус
      Мальовнича і чарівна Сумщина… Здавна овіяна легендами та славою. Багата історія краю-воїна, краю-трудівника сягає в глиб віків. І нинішньому поколінню є чим гордитися.
      10 січня 2014 року Сумщина святкує свій 75-річний ювілей від дня утворення. Цій визначній даті в житті області присвячений цілий цикл заходів, які проводилися в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського протягом 2013 року і будуть проведені у 2014 році.
      Саме в день заснування області в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів проведена бесіда-круїз «Сумщина: факти, імена, пам’ятки», учасниками якої стали учні 6-В класу ЗОШ № 6.
      Діти дізналися про історію і сьогодення рідного краю, видатних людей, які його прославляють, із задоволенням відповідали на питання вікторини «Край давній, легендарний» та переглянули літературу, представлену на книжковій виставці «Святкує область ювілей».
      Для користувачів молодшого віку – вихованців ДНЗ №1 «Ромашка» була проведена краєзнавча стежина «Святині землі Сумської».
      А відвідувачі відділу естетичного виховання стали учасниками краєзнавчої віртуальної екскурсії «Сім чудес Сумщини», переглянули фільм «Привіт із Сум» та познайомились з документами, представленими на виставці «Архітектурні перлини рідної Сумщини».
      Всі заходи супроводжувалися слайд-презентаціями.
      Сьогодні наша область, як і вся Україна, на переломному етапі розвитку. Триває процес творення, пошуку шляхів подальшого руху. Жителі Сумщини сповнені бажання працювати на благо Вітчизни і власним трудом стверджують: бути нашій області квітучим краєм.АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

До 75-річчя утворення
Сумської областіДо 200-річчя
Т.Г. ШевченкаЛіто. Книга. Бібліотека.
Анализ веб сайтов