Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Осінні цікавинки

Палітра осені

Палітра осені – чарівна гра різнобарвних кольорів. Саме восени природа стає ще прекраснішою, граючи теплими тонами.

Восени приємно посидіти десь у парку біля води і підвести підсумки літа, що минає, порадіти своїм успіхам, не зупинятися перед невдачами і помріяти про майбутнє.

Хвилинка натхнення: пропонуємо вам здійснити подорож до осінньої казки різних країн світу.

1. Осінь в місті Коувола, Фінляндія

2. Ванкувер, Канада. "Індійське літо" – так самі канадці називають період осені з кінця вересня по кінець листопада. Саме в цю пору року неосяжні ліси цієї прекрасної країни розфарбовуються неймовірними барвами і стають незрівнянно чарівними.

3. Замок Кілчурн, Шотландія

4. Кіото, Японія. До Японії варто їхати не лише навесні в період цвітіння сакури. Осінній Кіото неймовірно гарний: ви зробите тисячі фотографій з видами храмів та інших місцевих святинь на тлі в'янучої природи. Жовті та червоні ажурні різьблені листя японського клена створюють дивовижні композиції та приваблюють до цього міста в другій половині листопада стільки туристів, що здається, їх більше, ніж самого листя.

5. Нова Зеландія – незвичайна країна з унікальною флорою та фауною, самобутньою культурою й особливим кліматом, де пори року приходять навпаки. Осінь настає в березні, коли починаються роботи зі збирання врожаю.

6. Осінь в центральному парку Нью-Йорка

7. Швейцарські Альпи

8. Баварія, Німеччина. Тут все налаштовує на спокій і затишок, і вам навіть хочеться рухатися якомога тихіше, щоб ваші кроки не зруйнували загальну гармонію. Осінь – найкращий час для піших прогулянок і огляду визначних пам'яток!

9. Китай. Щорічно восени пляж, який знаходиться в заповіднику Шуантай-Хекоу і розташований на річці Ляохе в Китаї, стає насиченого червоного кольору, що дуже приваблює туристів. Власне, і назва у пляжу відповідна – Червоний пляж Паньцзинь.

10. Осінь в Україні. "В гостях добре, а вдома краще". Погляньте на ці чудові фото і переконайтеся, що ми потрапляємо в десятку країн, де найкрасивіша осінь.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов