Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій «Молоде покоління за здоровий спосіб життя»

Хочеш довше жити – кидай курити

      31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Зазвичай, курити починають дуже молоді люди. Багато хлопчиків і дівчат починають палити для того, щоб здаватися більш дорослими, тобто під впливом нав'язаної їм «моди».
      Кажуть, що о кинути палити не важко. Це правильно, якщо йдеться про серйозну і вольову людину. А якщо це дитина, підліток??? Отже, основна задача в боротьбі з цим злом – не допустити вступу до рядів курців все нових і нових молодих людей.
      Саме з цією метою у рамках лекторію «Молоде покоління за здоровий спосіб життя» була проведена година спілкування «Курити – здоров’ю нашкодити». Учасники заходу, учні 9 класу ЗОШ №13, дізналися про історію виникнення цієї згубної звички, про три стадії, які має нікотинова залежність, і ще безліч корисної інформації. Найбільшу зацікавленість у дітей викликала легенда, яка розповідає про початок запровадження тютюнопаління. Закінчився захід переглядом літератури, представленої на тематичній поличці «Не будь собі ворогом».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов