Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій «Молоде покоління за здоровий спосіб життя»

Умій сказати НІ!

      У людства є «зовнішні» вороги: війни, епідемії, стихійні лиха. Ці вороги забирають життя сотень тисяч людей. Але є вороги набагато страшніші – «внутрішні». Це так звані пороки суспільства: пияцтво, наркоманія. Від цих ворогів щорічно гине набагато більше людей. І як це не прикро, швидко зростає кількість дітей і підлітків, які вживають алкоголь і наркотики.
      Цій темі і було присвячена рольова гра «Суд над ворогами здоров’я», проведена у рамках лекторію «Молоде покоління за здоровий спосіб життя» 5 лютого для учнів 8 класу ЗОШ № 13.
      У ролі підсудних виступали Нікотин, Алкоголь, Наркотики. У матеріалах, поданих на розгляд суду, наводилися незаперечні факти, які підтверджують: обвинувачені нікотин, алкоголь та наркотики є першопричиною багатьох хвороб, вони набагато вкорочують вік людини, спонукають до тяжких злочинів, є причиною моральної деградації.
      Захід супроводжувався відеороликом про вплив алкоголю та наркотиків на організм людини, який найбільше вразив присутніх, і закінчився оглядом літератури, представленої на книжковій виставці «Алкоголь, наркотики, нікотин – вороги твого життя».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов