Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій «Юні знавці права»

Попереду ціле життя

      Під такою назвою 25 травня пройшло третє засідання лекторію «Юні знавці права», учасниками якого стали учні 7 класу ЗОШ № 13. Мета заходу – ознайомити дітей з правовими аспектами повсякденного життя.
      «Ви поки що діти. Ваше оточення – це ваша сім’я, рідні і близькі, друзі і знайомі, школа та уроки. Попереду самий складний урок… Урок довжиною в життя. Життя – це те, що люди більш за все бажають зберегти і менш за все бережуть. Життя людини швидкоплинне. Сьогодні нас чекає важка розмова про ворогів людства – шкідливі звички» – такими словами почалася виховна година.
      Під час заходу обговорювалися питання алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, криміналу, суїциду. Після інформації бібліотекаря, яка супроводжувалась сумною статистикою, присутні на заході діти зробили висновок про необхідність активного розвитку своєї особистості, становлення чіткої життєвої позиції, яка буде протистояти всім тим негативним явищам, про які йшла розмова, виховання вміння оцінювати власні вчинки і шанобливого відношення до інших людей.
      Закінчився захід оглядом літератури, представленої на книжковій виставці «Алкоголь, наркотики, нікотин – вороги твого життя».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов