Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій "Етикет"

Цінуй свій час і час інших

      Кожній людині відведено досить короткий час на Землі і її успіх залежить від того, чи зуміє вона той час використати раціонально.
      Хвилина… Здається, невеличкий відрізок часу. Хвилина – це не лише оберт секундної стрілки. Хвилина і навіть секунда вирішують успіх бою, складної операції, встановлення нового спортивного рекорду, припинення пожежі. Хвилина – це нові будинки, кілометри доріг, сотні верстатів і машин. Але яка значна, яка вагома вона, бо сповнена праці мільйонів. Цінність однієї хвилини дуже значна і не варто її гаяти на незначне та другорядне.
      Про все це йшла мова на черговому засіданні лекторію «Етикет», яке пройшло 12 травня у формі актуального діалогу «Цінуй свій час та час інших». Його учасниками стали учні 8-9 класів Сумської обласної гімназії – інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей.
      Бібліотечні працівники розповіли учням про значення часу в житті людини, познайомили їх з пам’яткою «Бережи свій час», де даються поради про те, як берегти кожну годину, бути організованими, дисциплінованими та дотримуватися режиму дня, який допоможе правильно розподiлити свій час. Учасники заходу розповідали про курйозні випадки в їхньому житті, коли, граючись чи спілкуючись з друзями, не слідкували за часом, приходили додому пізно і не встигали не те що вивчити уроки, а навіть покласти книги в портфель, ранком довго спали, спізнювалися на уроки. Діти погоджувалися з тим, що потрібно дотримуватися режиму дня, марно не гаяти час та цінувати кожну хвилину.
      Діти охоче відгадували загадки про час та брали активну участь у вікторинах «Недовго думаючи» та «Час – гроші», згадували народні прислів’я про необхідність берегти час, які лишаються актуальними і понині. На завершення учні переглянули слайд-презентацію «Згаяного часу конем не здоженеш» та прослухали огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Бережи свій час».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов