Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій "Етикет"

Спілкування – це здорово!

      «Людина може обійтися без багатьох речей, але не без іншої людини», – сказав один учений. Навіть на самоті вона подумки звертається до інших людей. Але людські стосунки нерідко спричиняють проблеми: непорозуміння, суперечки, конфлікти. Щоб запобігти цьому, треба навчитися ладити з людьми. Саме стосункам між людьми була присвячена година спілкування, що проходила 9 лютого в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів, на яку були запрошені учні 6 класу ЗОШ № 13.
      У кожній країні, у кожного народу існують свої традиції та звичаї у спілкуванні. Чи важливі вони? Діти разом з бібліотекарем зробили короткий екскурс в Стародавню Грецію і Рим, Київську Русь, Німеччину, США, Великобританію та познайомилися з історією спілкування в цих країнах.
      Потім учасники заходу активно включились в ігри-змагання «Хто більше назве чарівних слів», «Хто перший закінчить фразу» та конкурс «Словник чемної людини». На закінчення діти переглянули слайд-презентацію «Культура спілкування» та познайомилися з літературою, представленою на тематичній поличці «Етикет в спілкуванні».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов