Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій "Етикет"

Що прикрашає людину?

      Що прикрашає людину? На це питання намагалися відповісти користувачі бібліотеки, учні 5 ЗОШ №13, під час бесіди-гри «Що прикрашає людину» (в рамках лекторію «Етикет»), яка була проведена19 березня працівниками відділу обслуговування учнів 5-9 кл.
      На думку одних – людину прикрашає розум та скромність, інші вважали, що людину прикрашає працьовитість та чесність, треті – що людину прикрашає краса. Були й такі, хто думав, що людині краса ні до чого.
      Бібліотекар же намагалася донести дітям думку, що людину прикрашають, чуйність, готовність прийти на допомогу, її душа, гаряче, чуйне, добре серце, любов до рідної землі, милосердя, культура та багато іншого.
      Завдяки проведеним іграм та вікторинам на теми «Як себе поводити», «Я вас слухаю», «Азбука ввічливості», учасники заходу таки дійшли висновку, що людину прикрашають не правильні слова про те, що треба зробити щось гарне, а саме вчинки.
      До заходу була організована книжкова виставка «Я живу в світі тільки раз» на якій були представлені книги, енциклопедії, періодичні видання для підлітків. Дівчаток привернули увагу енциклопедії «Путешествие в любовь», «Про красу духовну».
      Давні греки стверджували, що гарною людиною є та, у якій гармонійно поєднані зовнішня і душевна краса. Все залежить від нас. Якщо ми будемо пам’ятати, що людину прикрашають добрі справи, і будемо робити добро, то не втратимо себе у цьому складному, киплячому пристрастями, божевільному і такому прекрасному світі.
      Отож поспішаймо робити добро!Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов