Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Лекторій "Етикет"

Культура одягу

      Саме під такою назвою в бібліотеці 16 вересня 2014 року було проведено чергове засідання лекторію «Етикет», мета якого – навчити підлітків правильно добирати одяг, а також виховувати у них почуття міри, формувати розуміння слів краса, стиль, мода.
      Всі знають відоме прислів`я «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму». Хоча при цьому важливіше вважається розум, але все ж одяг визначає, яке враження ви справляєте на іншу людину.
      Одяг – найкрасномовніша характеристика людини. Часом більшість сучасної молоді просто вражають відсутністю смаку і невмінням підібрати одяг, а також відсутністю правил вибору одягу в залежності від часу, місця зустрічі та багатьох інших показників. Всі ці теми жваво обговорювалися з користувачами бібліотеки, учнями 9-го класу ЗОШ № 4.
      Також підлітків зацікавила розповідь про історію виникнення одягу, яка бере свій початок з доісторичних часів еволюції людства, віртуальна подорож до Парижу, який вважається законодавцем моди. По закінченню бібліотекар познайомила присутніх з виданнями які містять багато цікавих і корисних порад як бути стильними та сучасними.



Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов