Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб «Кмітливих і допитливих»

Сонячний настрій

      Весняного недільного дня, 17 травня2015 року, у відділі обслуговування учнів 5-9 класів відбулося друге засідання «Клубу кмітливих і допитливих».
      Назва засідання ніби говорить сама за себе – «Сонячний настрій». Коли яскраво світить сонечко, коли квітнуть сади, все навколо зеленіє та буяє красою, то і настрій зазвичай піднімається. А щоб розважити дітей в бібліотеці їм було запропоновано пограти в пізнавальне ерудит-лото, переглянути документальний фільм «Зірка на ім’я Сонце» та прослухати цікаву розповідь про сонце, його значення в житті людини. Адже сонце – це зірка, що дарує нам тепло та чудовий сонячний настрій. Багато залежить від цієї денної зірки: і вітри, і погода, і поява морських течій, і сила полярного сяйва. А ще сонечко – веселий художник: розмалював в різні кольори усіх людей Землі. А декому подарував ластовиння на носиках.
      Граючи в пізнавальне ерудит-лото діти дізнались багато цікавого, наприклад: який клоун мав псевдонім «Сонячного клоуна», альбом якого музиканта мав назву «Зірка на ім’я Сонце», який рік був роком спокійного сонця, хто написав книги про сонце, який знак в астрономії та алхімії символізує сонце, яка стихія відповідає сонцю, в якій книзі її герой носив прізвище Солнцев та ін..
      Дітям було запропоновано переглянути науково-пізнавальну літературу про космос, сонячну систему та загадки Всесвіту. Завдяки цим книгам вони швидко зібрали ерудит-лото.
      Навіть печиво до чаювання, зроблене власноруч, було у вигляді кругленького сонечка і додавало дітям ще більше енергії та позитиву.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов