Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб «Кмітливих і допитливих»

Як не любити зими сніжно-синьої

Як не любити зими сніжно-синьої
На Україні моїй,
Саду старого в пухнастому інеї,
Сивих, веселих завій?..

(М. Рильський)

      Зима… Не тільки діти, але й дорослі люблять чарівницю-зиму за її веселі свята. Саме звичаям і традиціям святкування зимових свят було присвячене засідання клубу «Кмітливих і допитливих», що відбулося 18 січня 2015 року у відділі обслуговування учнів 5-9 класів бібліотеки.
      Діти зібралися, щоб пригадати всі зимові свята та традиції їх святкування. Відеопрезентація «Зимові свята, традиції, звичаї українського народу» та розповіді дітей дали змогу краще засвоїти те, як в давнину і дотепер святкують такі зимові свята, як Катерини, Андрія, Миколая, Новий рік, Різдво, свято Василя, Водохреща, Стрітення та ін.
      Учасники клубу згадали легенди про Святого Миколая, читали вірші про зиму, колядки, щедрівки та з задоволенням розповідали про те, як вони ходили щедрувати та колядувати. Щоб розважити дітлахів, були проведені конкурси: «Ялинкові цукерки», «Найкраща сніжинка» та «Зимова заметіль». Учасникам конкурсів було цікаво зняти цукерку з ялинки і відповісти на питання, що прикріплене до цукерки, вирізати з серветки сніжинку і порівняти в кого красивіша. Правильні відповіді вікторини «Зимова заметіль» були заохочені солодкими призами.
      Доповнювала захід чудова книжкова виставка «Зима крокує, свята дарує».
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов