Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб «Кмітливих і допитливих»

      Мета клубу розширити і поглибити знання дітей. Розвивати творчу уяву, пам'ять, допитливість, сприяти розвитку навичок міжособистісного спілкування. Клуб розпочав свою діяльність у 2008 році на абонементі відділу обслуговування учнів 5-9 класів.
      Девіз клубу «Чи знаєте ви, що!!!». Членом клубу може стати кожний учень 5-9 класів, який любить читати і любить книгу, прагне до знань. Більшість заходів, які плануються для членів клубу, носять пізнавально-розважальних характер. Засідання клубу проводяться один раз на квартал.
      Члени клубу мають право брати участь у всіх заходах, які проводить бібліотека.


План заходів гуртка
"Клубу кмітливих і допитливих"
на 2020 рік

Тема заняття Проведення
1 «Саквояж цікавих новинок» (літературна мандрівка) Лютий
2 «У дружбі з книгою» (літературний марафон) Квітень
3 «Читаю – про все знаю» (ерудит-вікторина) Вересень
4 «Прочитай сам – порадь другові!» (читацька естафета) Листопад

23.12.2019

У пошуках скарбів

Чергове засідання клубу «Кмітливих і допитливих» зібрало дітлахів у грудні 2019 року на пошуки скарбів. Відома література про подорожі, пригоди, про пошуки захованих скарбів та герої книг Д. Дефо, Р. Стівенсона, Распе, К. Дойля, Сабатіні, Ж.Верна, О. Гавроша були основними в розповідях дітей. Особливу їх увагу привернула серія енциклопедій про піратів. Пізнавальні вікторини, ребуси, кросворди доповнили розповіді про пригоди морських розбійників, піратів.

докладніше...


02.10.2019

Що читають сучасні діти

Бібліокафе «Що читають сучасні діти» запросило до себе на гостини дітлахів, членів клубу Кмітливі і допитливі», у жовтні 2019 року. Дуже цікаво було слухати розповіді дітей про те, які книги вони читали нещодавно та які вони радять прочитати своїм одноліткам. А це: О. Єсаулов «Дитячий детектив», Л. Вороніна «Таємне товариство брехунів та боягузів», З. Мензатюк «Дике літо в Криму», О. Лущевська «Задзеркалля», І. Роздобудько «Арсен», В. Рутківський «Сторожова застава», Р. Дал «ВДВ», «Матильда», «Чарлі і шоколадна фабрика», Стронг «Гармидер у школі», серія книг «Коти-вояки» та про дівчинку Лолу, Зосю, книги Ж. Верна та інші.

докладніше...


01.04.2019

Свято усмішку дарує

Сміх – це здоров’я, а сміх дітей – це запорука веселого настрою та гарного самопочуття. І це довела чергова зустріч членів клубу «Кмітливих і допитливих» у квітні 2019 року. Під час розважального калейдоскопу «Свято усмішку дарує» діти віртуально, за допомогою книг, мандрували різними країнами світу, дізнавались багато цікавих фактів про святкування 1 квітня, історію цього веселого свята, взяли участь у першотравневій веселій вікторині, бліц-вікторині «Жменька сміху» та грі «Веселий пантомім», відгадували ребуси, слухали гуморески П. Глазового та О. Вишні. А книжкова виставка «Веселі та цікаві» стала яскравим доповненням заходу.

докладніше...


25.01.2019

Дивосвіт зимових свят

Веселковий календар, що завітав 25 січня 2019 року до членів клубу «Кмітливих і допитливих», перегорнув розповіді про свята зими. На засіданні мова йшла про грудневі свята: Введення, Катерини, Андрія, святого Миколая, Новий рік, Меланки, Водохреща та Стрітення. Діти теж долучились до розповіді та поділились враженнями про те, які дарунки приніс їм святий Миколай, та продекламували колядки та щедрівки. А вікторина «Зимова круговерть» і відеопрезентація «Зима іде, свята веде» закріпила їх знання про традиції та звичаї українців.

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов