Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

«Болгарія – трояндова країна»

      22 квітня 2015 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського було проведено чергове засідання гуртка «Глобус» з учнями ЗОШ №13-ЗБ класу.
      Відеомандрівка «Болгарія – трояндова країна» , що супроводжувалась слайд-презентацією, познайомила дітей з чудовою країною Болгарією, яка у всіх асоціюється з морем, сонцем, квітами та фруктами. Ця квітуча земля дала людству багато корисного та прекрасного. Всім відомі болгарський перець, знаменита трояндова олія. Звідси пішов такий улюблений всіма йогурт. А болгарські вишиванки? Недарма одна з поширених технік вишивання носить назву «болгарський хрестик». Саме в Болгарії брати-ченці Кирило і Мефодій створили перший слов’янський алфавіт кирилицю та почали проповідувати християнство, яке згодом прийшло й на Київську Русь. Також гуртківці познайомились з цікавими народними болгарськими звичаями, а саме: коли приходять сурвакари? На яке свято влаштовують ігри кукерів? Що таке танок нестинарок?»
      Наприкінці подорожі гуртківцям було запропоноване читання з обговоренням болгарської народної казки «Сливи за сміття» та огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Болгарія – трояндова країна».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов